Дуже чекаємо львів'ян і гостей міста на відкриття нового магазину 13-14 вересня 2019 р. за адресою м.Львів, вул. Джохара Дудаєва, 3!

Магазин для тих, хто любить себе і дбає про власне здоров'я, для тих, хто прагне зберегти молодість і активність - ми пропонуємо купити найкраще масажне обладнання в світі, таких найвідоміших виробників, як US Medica (США), Yamaguchi, Fujiiryoki (Японія) та інше .

Товари цих брендів цілком можна назвати «вершками» світових досягнень в області масажного устаткування. Будь-яке масажне крісло даних торгових марок повністю адаптується під особливості будови тіла, воно унікальне за своїми функціями.

US MEDICA, LLC, має в своєму розпорядженні всі ресурси, щоб забезпечити найширший асортимент, висока якість, кращі ціни і терміни поставки. Такими ресурсами є: власні фабрики, великі міжнародні зв'язки, власний відділ логістики, що дозволяє самостійно доставляти продукцію з заводу-виготовлювача. Потужне і високотехнологічне виробництво оснащено автоматичними лініями останнього покоління і сучасними програмами оптимізації.

У нашому магазині Ви зможете придбати масажне обладнання:

-масажні крісла відомих виробників,

-товари для краси і здоров'я,

-фітнес приладдя, масажні столи, масажні накидки, масажні подушки.

Крім цього, великий вибір електротранспорту і квадрокоптерів!

Кожен зможе зробити покупку до душі, про яку давно мріяли. Дуже чекаємо львів'ян і гостей міста на відкриття нового магазину 13-14 вересня 2019 р. за адресою м.Львів, вул. Джохара Дудаєва, 3!

До зустрічі!