Ми якось не замислюємось, яке навантаження доводиться витримувати нашим ногам, витримуючи щоденні кілометрові походи, а ще жінки, не шкодуючи ніг, годинами носять взуття на підборах. Експлуатуємо ноги на зніс роками, поки не прозвучать тривожні сигнали - тяжкість і біль. Але ж у багатьох випадках для здоров'я ніг достатньо лише зробити масаж. Послуги спеціалізованих салонів доступні не всім, але купити масажер для домашнього користування може практично кожен. До того ж, у нас можна купити масажер для ніг в кредит.

   

Зробив масаж ніг - відпочив весь організм

Сучасні вчені давно довели теорію китайської медицини, що стопи відображають все тіло людини. На них зосереджена величезна кількість нервових закінчень, пов'язаних з усіма внутрішніми органами. Чинячи тиск на певні точки, китайські майстри коректують роботу організму в кращу сторону. Виходить, що ми, масажуючи ступні ніг, насправді масажуємо все тіло.

Масажер для ніг Reflexoped 2

Звичайний масаж стоп сприяє нормалізації сну, збільшує життєві сили, піднімає настрій і благотворно впливає на загальне самопочуття.

Використовуючи регулярно масажер для ніг можна уникнути багатьох неприємностей. Досить 3-х процедур на тиждень, щоб зменшити біль, зняти напругу м'язів і набряки, забути про нічні судоми литкових м'язів, провести профілактику варикозного розширення вен.

Подібний масаж виконує ще одну важливу функцію - релаксуючу. Разом з розслабленням, зникає головний біль, пом'якшується депресія, підвищується стійкість до стресів і навіть працездатність.

Масажер для ніг Reflexomed II (Marutaka upgrade 2018)

Як вібрати масажер для ніг?

При виборі моделі бажано дізнатися про кількість доступних опцій. Краще, якщо в одному масажері є кілька опцій, наприклад, розтирання, інтенсивне погладжування, розминка і вібрація.

Масажер для ніг CANOO V

У нашого менеджера ви можете дізнатись, які даний масажер для ніг має насадки і аплікатори, в якій кількості. Виробник теж має значення, мова не про популярність бренду, а про наявність відповідного сервісного центру в вашому місті, щоб була можливість полагодити масажер.

Купити масажер для ніг у нашому інтернет магазині >>>