Масажне крісло оснащене новою технологією 4D масажу в поєднанні з удосконаленою SL-кареткою для глибокого масажу від шийно-комірцевої зони до нижньої частини стегон. Поєднання роликів з підігрівом і 64-х двошарових компресійних подушок, дає максимально реалістичний ефект дотику рук масажиста і ефект масажу теплими каменями.

На кріслі Casada Aura встановлена ​​новітня антистресова технологія Braintronics - це синхронізація масажу за допомогою аудіо-візуальної стимуляції мозкових хвиль. У поєднанні зі спеціально розробленою програмою унікального масажу, ваше тіло повністю розслабляється при стресі. Як показують результати досліджень: що цілеспрямована стимуляція мозкових хвиль їх заохочення та оповіщення, а також забезпечити духовне і фізичне полегшення.

Крісло AURA пропонує програми масажу на вибір:

DEMO - програма використовується для демонстрації основних видів масажу, які може запропонувати масажне крісло.

RELAX - програма передбачає використання більш м'якого масажу для максимального розслаблення і зняття стресу.

SWING - програма поєднує масажну дію з розгойдуванням під час руху взад і вперед, щоб створити більш заспокійливий стан під час масажу.

STRETCH - програма буде використовувати фіксацію ніг, стегон, рук, плечей за допомогою компресійних подушок, а потім відкидатися або скорочуватися, щоб розтягнути частини тіла. Функція розтяжки допомагає виконувати легке розтягнення для литок, підколінних сухожиль, плечей і талії.

SCRAPING - програма допомагає виконувати розтираючий методом скрабування, тим самим покращуючи кровообіг зсередини тіла до поверхні підвищуючи ефективність масажу.

SHIATSU - програма допомагає виконувати більш точний масаж спини. Цей масаж допомагає зосередитися на певних точках тиску в спині, щоб зняти стрес і поліпшити самопочуття.

Вперше в масажних кріслах Casada растираючий масаж литок. 

Масажний блок для ніг ділиться на дві частини: нижня частина для стоп, верхня - для литок. У частині для литок є як повітряно-компресійний масаж, так і інноваційний розтираючий литок. Ці унікальні механічні кругові рухи знімають втому з ніг і розслаблюють м'язи набагато ефективніше, ніж просто компресійний масаж.